FARSKÉ OZNAMY 29. 08. 2022 – 04. 09. 2022

  • Zajtra v pondelok 29. augusta si pripomíname sviatok Sťatia hlavy Jána Krstiteľa, proroka a predchodcu Pána. na tento deň je predpísaná zdržanlivosť od mäsa. Sv. liturgie budú v tento deň o 5:45 7:00  8:30 a 16:30.

 

  • Divadlo Viola v Prešove ponúka seniorom predstavenie Udri Pastiera – fragmenty zo života biskupa Pavla Petra Gojdiča, pre seniorov je toto predstavenie bezplatné, avšak je potrebné sa náhlásiť v sakristii najneskor do utorka 30. augusta, keďže kapacita je obmedzená. Predstavenie sa uskutoční 3. a 4. septembra o 17:00 v divadle Viola.

 

  • Drahí veriaci srdečne vás pozývame na misie, ktoré sa uskutočnia v našej farnosti od do 10. septembra. Viesť ich budú duchovní otcovia z rádu kapucínov. Program si môžete pozrieť vzadu na nástenke.

 

  • Polícia SR upozorňuje širokú verejnosť najmä seniorov na podvody ktoré sa uskutočňujú prostredníctvom telefonátov od neznámych osôb. Prosíme preto najmä seniorov, aby nekomunikovali s neznámymi osobami a predovšetkým, aby nezasielali finančné prostriedky neznámym osobám a ani im neposkytovali žiadne osobné údaje.
Tento obsah bol zaradený v Oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.