FARSKÉ OZNAMY 06. 09. 2021 – 12. 09. 2021

 • V stredu 8. septembra 2021 máme sviatok Narodenia Presvätej Bohorodičky. Sv. liturgie budú ráno o 5:45 hod., o 7:00 hod., o 8:30 hod., o 16:30 hod.o 18:00 hod. V utorok večer sa po večernej sv. liturgii pomodlíme veľkú večiereň s lítiou. Po svätých liturgiách bude myrovanie.
 • Pozývame detí na stretká do nebíčka počnúc piatkom 10.09.2021 po večernej sv. liturgii a tiež na sv. liturgie v nedeľe o 11:45 hod.
 • Oznamujeme rodičov detí, ktoré majú prvý krát pristúpiť k sviatosti zmierenia, aby sa nahlásili v sakristii katedrály.
 • Na budúcu nedeľu 12. septembra 2021 budeme mať zbierku na podporný fond.
 • Drahí veriaci, v rámci duchovnej prípravy pred návštevou pápeža Františka na Slovensku Vás pozývame na našej farskej úrovni k týmto pobožnostiam. V pracovných dňoch sa po večernej sv. liturgii pomodlíme:
  V pondelok 2. časť akatistu k sv. Jozefovi.
  V stredu Moleben k Presvätej Bohorodičke.
  Vo štvrtok Moleben k bl. biskupovi Vasiľovi Hopkovi.
  V piatok Moleben k bl. biskupovi Petrovi Pavlovi Gojdičovi.
  Každý deň po ranných sv. liturgiách o 7:00 hod. si vypočujeme katechézu.
 • Taktiež oznamujeme, že stretnutia so Svätým Otcom (Prešov, Košice a Šaštín) budú dostupné aj pre návštevníkov v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní v ostaných 180 dňoch). Nutné bude zaregistrovať sa na stránke navstevapapeza.sk, ale to až od pondelka 6. septembra!Bližšie informácie nájdete na stránke tkkbs.sk alebo na nástenke pri východe z chrámu.

 

                                                                                                       Daniel Galajda, farár

Tento obsah bol zaradený v Oznamy, Oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.