FARSKÉ OZNAMY 03. 10. 2022 – 09. 10. 2022

  • Chceme sa zo srdca poďakovať každému, kto pomohol pri slávení odpustovej slávnosti. Osobitne by sme chceli poďakovať Františkovi Krankotovi, a p. Františkovi Ondrejovi. Ďakujeme aj vám, že ste prijali pozvanie k modlitbe a k spoločnému stolu a obedu.
  • Oznamujeme rodičom detí, ktoré majú prvýkrát pristúpiť k sviatosti zmierenia, aby ich už nahlasovali do sakristie katedrály. Prvé stretnutie by malo byť koncom októbra. A zároveň všetky deti a mládež pozývame na piatkové stretka po večernej sv. liturgii a na liturgie v nedeľu o 11:45.
  • Oznam pre mládež: všetkých vysokoškolákov, stredoškolákov a mladých, pozývame do  Gréckokatolíckeho mládežníckého pastoračného centra tu v Prešove. Každý  utorok o 16:30 môžeš prísť na sv. liturgiu a potom na stretko do GMPC (mládežnícke centrum). Ak ti to rozvrh nedovolí, tak príď na Hlavnú 4a (v uličke oproti ABÚ). Oficiálny začiatok o 18:00.
  • Pozývame mládež a detí, ktoré chcú budovať spoločenstvo a nové priateľstvá, aby sa stali súčasťou organizácie Federácia skautov Európy, stretnutia by mali tu v Prešove. Ak by ste mali záujem, bližšie informácie získate na farskom úrade a vzadu na nástenke.
  • Ponúkame vám knihu, ktorá popisuje celú návštevu pápeža Františka v roku 2021 na Slovensku. Je v nej mnoho fotografií, komentárov  a príhovorov sv. otca počas jeho návštevy na Slovensku. Zakúpiť si ju môžete v sakristii, lebo vzadu v chráme v miestnosti pre kurátorov. jej cena je 35 €.
Tento obsah bol zaradený v Oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.